Dzisiaj jest sobota, 18 listopada 2017

Wyższa Szkoła Ekonomiczno Humanistyczna w Skierniewicach

Tablica ogłoszeń

Zapraszamy na kolejną edycję studiów podyplomowych 2017/2018

Rolnictwo w zakresie ogrodnictwa

Zarządzanie Bezpieczeństwem i Higieną Pracy

Pokaż menu

WSEHSK

Dyżury pracowników naukowo-dydaktycznych i dydaktycznych

8 kwietnia 2016

Kategorie:

Przejdź do artykułu, aby zobaczyć tabelę lub pobierz w formacie .doc TUTAJ

 

IMIĘ, NAZWISKO

 

TERMINY DYZURÓW

 

 

Kontakt

e-mail

w  terminach zjazdów w  godzinach
Prof. dr hab. Józef Bąkowski  

SOBOTA

14.00 – 15.00 Kontakt przez dziekanat
Prof. dr hab. Jan Szymański SOBOTA

 

10.00 – 10.45 janszymanski1937@wp.pl
Prof. dr hab. Zygmunt Grzyb  

SOBOTA

 

 

13.00 ­– 13.30

 

zgrzyb@inhort.pl
Prof. dr hab. Zygmunt Brogowski SOBOTA

 

11.00 – 11.45 Kontakt przez dziekanat
Prof. dr hab. Eugeniusz Szwonek NIEDZIELA 16.00 – 17.00 eugeniusz.szwonek@inhort.pl
Prof.. dr hab. Adam Dobrzański SOBOTA

NIEDZIELA

11.45 – 12.15

12.45 – 13.30

adam.dobrzaski1@neostrada.pl
Dr Mari Wysocka-Owczarek  

NIEDZIELA

14.30 – 15.15 mmowczarek@gmail.com
Dr Jacek Nowak  

SOBOTA

 

11.00 – 11.45 jaceknowak@autograf.pl
Dr Violetta Stefanowska-Nowak  

SOBOTA

 

15.15 – 16.00 vstefanowskanowak@
gmail.com
Dr Tomasz Bąkowski  

SOBOTA

NIEDZIELA

 

15.30 – 16.00

13.30 – 14.00

tom.bakowski@me.com
Dr Renata Kucharska NIEDZIELA  

16.45 – 17.30

renata375@poczta.onet.pl
Dr Paweł Wawrzyńczak  

NIEDZIELA

11.00 – 11.45 pawel.wawrzynczak@
inhort.pl
Dr Mirosław Sitarek

 

NIEDZIELA  

13.30 – 14.30

msitarek@inhort.pl
Dr Zbigniew Wasiak SOBOTA 10.00 – 10.30 z.wasiak@gazeta.pl
Mgr Mariola Czapnik  

SOBOTA

NIEDZIELA

 

13.30 – 14.00

17.00 – 17.45

mariola30-81@wp.pl
Mgr Ewa Kamińska  

NIEDZIELA

 

11.45 – 12.30

www.buglady.ej@ wp.pl
Mgr Paweł Kudelski NIEDZIELA 15.00 – 16.00 pawelkudelski@wp.pl

 

Mgr Ewa Murawska NIEDZIELA 15.00 – 16.00 archmurawska@friend.pl
Dr Cezary Szydłowski SOBOTA 11.45 – 12.15 szydlowskicezary@wp.pl