Dzisiaj jest poniedziałek, 24 czerwca 2024

Wyższa Szkoła Ekonomiczno Humanistyczna w Skierniewicach

Tablica ogłoszeń

Likwidacja

Z dniem 1 pażdziernika 2018 Wyższa Szkoła Ekonomiczno-Humanistyczna w Skierniewicach "W LIKWIDACJI"

Pokaż menu

WSEHSK

Słowo od Rektora

W Wyższej Szkole Ekonomiczno-Humanistycznej w Skierniewicach spotkasz wybitnych profesorów, którzy wykładają w Uniwersytetach: Łodzi, Warszawie, Poznaniu, Lublinie, w SGH i SGGW, pracują naukowo w Polskiej Akademii Nauk, w Instytucie Ogrodnictwa w Skierniewicach. Ci profesorowie chętnie przyjeżdżają do Skierniewic, ponieważ spotykają tu młodych, ambitnych ludzi, którzy chcą się uczyć, którym zależy na zdobywaniu wiedzy i wykształcenia rzetelną, ciężką pracą. Spotykają w Skierniewicach młodzież, która wie, że życie we współczesnym świecie wymaga stałego uczenia się, studiowania, zdobywania nowej wiedzy i umiejętności. Dla takiej młodzieży warto poświęcać czas i nie szczędzić wysiłku – mówi jeden z wielu wybitnych profesorów wykładających w Skierniewicach.

Jeżeli zależy Ci na tym, żeby studiować pod kierunkiem wielu wybitnych Profesorów, pracowicie zdobywać solidną wiedzę, która może zmienić Twoją pozycję w zawodzie. Jeśli chcesz lepiej zrozumieć współczesny świat, poznawać nowe dziedziny wiedzy, aby świadomie uczestniczyć w przemianach współczesnego świata – to zapraszam do studiowania w Skierniewicach. Nasza Uczelnia daje szansę zdobycia, dzięki własnej solidnej pracy, wykształcenia na wysokim poziomie.

Zapraszam do Wyższej Szkoły Ekonomiczno-Humanistycznej w Skierniewicach tych wszystkich, którzy pragną zdobyć solidne wykształcenie w mieście wprawdzie niewielkim, ale spokojnym i bezpiecznym. W mieście życzliwym dla studentów, z pięknym parkiem i zabytkami, położonym z dala od zgiełku, pośpiechu, w pobliżu pięknych, jeszcze nie skażonych kompleksów przyrodniczych.

Od 2008 roku Skierniewice są stolicą nauk ogrodniczych, gdzie przez wiele lat żył i pracował znany w kraju i na świecie prof. Szczepan A. Pieniążek, którego imię nosi nasza Uczelnia.